Büyüyen Çocuk Sigortası

Çocuklarımızın geleceği, bugünü kadar önemlidir diyenler için: Büyüyen Çocuk Sigortası. 

Büyüyen Çocuk Sigortası size neler sağlıyor?

Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuğunuzun geleceğini güvence altına alan ve hem birikim hem de risk teminatı içeren bir üründür.

Birikim Teminatı ile; çocuğunuz için ödediğiniz primler, sizin seçtiğiniz süre içinde birikip her yıl elde edilen kar paylarıyla büyüyerek yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda bu birikim çocuğunuza toplu olarak ödeniyor.

Risk Teminatı ile; ürünümüz, sigorta ettirenin vefatı durumunda da sigortalı çocuğu güvence altına alıyor. Vefatı takip eden aydan itibaren süre sonuna kadar, yatırılan son prim tutarı üzerinden, kalan vadedeki ödemeler Allianz tarafından üstleniliyor ve sigortalı çocuğa destek teminatı ödeniyor. Süre sonunda çocuk, tüm primleri ödenmiş bir şekilde toplu para almaya hak kazanıyor.

Primlerinizi nasıl ödeyebilirsiniz?

Primlerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak ödeyebiliyor ve teminatınızın tutarını, ödeyeceğiniz primlerle kendiniz belirleyebiliyorsunuz. 

Büyüyen Çocuk Sigortasından yararlanabilmeniz için; çocuğunuzun 0-17(dahil) yaş, sigorta ettiren olarak sizin de 18-57 (dahil) yaş arasında olmanız gerekmektedir... Ayrıca, sigorta süresi ile sigorta ettirenin yaşının toplamı en fazla 65 olmalıdır.

Büyüyen Çocuk Sigortası ile çocuğunuza güvenli bir gelecek hazırlayın.